1 C
Ohrid
четврток, јануари 28, 2021
Почетна Забава „Ја затекнав девојка ми во кревет со друг маж, а тој направи...

„Ја затекнав девојка ми во кревет со друг маж, а тој направи нешто што никој не го очекуваше…“

Translate (Eng):[gtranslate]

„Отсекогаш флертуваше со другите, мислејќи дека тоа е забавно…“. Ја уловил својата девојка во кревет со друг маж. А, тоа што следело подоцна…

„Кога ги затекнав во нашата спална соба, сите тројца бевме изненадени. Меѓутоа, нејзиниот љубовник од своите панталони извади нож. Не знаејќи што може да се случи следно, излегов од соба…“ – вели мажот (32) за странските медиуми кој што сакал да остане анонимен.

„Таа има 26 години и искрено, отсекогаш флертуваше со други мажи бидејќи тоа ѝ е забавно, а особено би ја засмеало кога би ѝ се заканил дека ќе ја напуштам доколку тоа се повтори. Потоа ќе ме молеше да останам со неа, а јас секојпат ѝ попуштав“.Мажот кој што го извадил ножот, веднаш потоа излегол од станот…„Потрчав по него, но ми побегна. Мојата девојка секогаш ми зборува дека ништо не се случило, иако и двајцата ги затенкав во долна облека“.„Ја раскинавме врската, а таа и понатаму ми се јавува, сака да се смириме. Не знам дали сум заљубен во неа. Доколку имате совет за мене, би ви бил благодарен“.

Одговор:

РЕКЛАМА

„Ова не е првпат да ве изневери девојката. Велите дека често флертува со други, а сега сте ја затекнале во кревет со друг маж…

Флертувањето може да се прости, но последната постапка кажува дека не може да биде во врска со еден маж, потребни ѝ се и други партнери покрај вас.

Мислам дека одговорот е едноставен – раскинете со неа целосно. Немојте да ѝ се јавувате на телефон. Заслужувате подобро. Продолжете понатаму“.

 

- Реклами -