1.7 C
Ohrid
четврток, јануари 20, 2022
Почетна Македонија Викендашите си ги испразнаа становите, Охрид денес преплавен во шут !!!!

Викендашите си ги испразнаа становите, Охрид денес преплавен во шут !!!!

Translate (Eng):[gtranslate]

Охрид е преплавен со смет и шут. Продолжениот викенд луѓето, кои имаат станови и викендички во туриситчките места го искористија за средување на своите објекти. Ова е сликата на охридските улици, кои се преплавени од габаритен отпад и вреќи шут пишува ммс.

 

РЕКЛАМА

Погледнете ја галеријата, која ни ја испратија жители на Охрид.

 

 

 

 

 

извор ммс