8 C
Ohrid
петок, март 5, 2021
Почетна Македонија По најновиот број на заболени, се огласи и Сашко Коцев: А, да...

По најновиот број на заболени, се огласи и Сашко Коцев: А, да пробаме без маски бе

Translate (Eng):[gtranslate]

Луѓето велат и во најлошото фали и е потребен хумор. И навистина е така. И кога ни е најлошо не смееме да заборавиме да се насмееме. Веројатно, таква цел имаше и популарниот стенд ап комичар Сашко Коцев, кој на социјалната мрежа фејсбук напиша фејсбук статус на кој доби огромен број на реакции.

125?! А, да пробаме без маски бе? – стои во фејсбук статусот на Коцев.

Сашко Коцев е човекот кој години наназад ја води Златна Бубамара на популарноста. Сакал тој или не, оваа година веројатно ќе има доста материјал за следното издание на Златна Бубамара.

РЕКЛАМА
- Реклами -