8.3 C
Ohrid
петок, февруари 26, 2021
Почетна Македонија Нова песничка за првачињата....

Нова песничка за првачињата….

Translate (Eng):[gtranslate]

Во Македонија, децата од најрана училишна возраст се спремаат за патриоти и партиски војничиња, а токму тоа го докажува и новата песна за Северна Македонија.

Погледнете ја фотографијата во продолжение и дознајте за што всушност се работи:

РЕКЛАМА
- Реклами -