-2.1 C
Ohrid
вторник, ноември 30, 2021
Почетна Македонија Тетовчанец купил банани полни со непознати апчиња внатре !!! (ВИДЕО)

Тетовчанец купил банани полни со непознати апчиња внатре !!! (ВИДЕО)

Translate (Eng):[gtranslate]

До редакцијата на Шило Магазин пристигнаа вознемирувачки фотографии и видео од страна на Тетовчанец кој сака да остане анонимен за пошироката јавност. Ние го исконтактиравме лично господинот  кој беше исплшен и воедно вознемирен после тоа што му си случило денес, тој испазарил банани во Тетово во една локалнто пазарче наспроти една позната книжара, каде за жал не даваат ни фискални сметки, но кога ги донел дома забележал нешто чудно кога ја излупил бананата, во секоја банана поставени засега непознати таблети, кои за чудо сеуште не биле стопени од шеќерот на овошјето. За жал овој случај не е пријавен во МВР како што ни кажа и господинот: „Немам сили да се расправам и да пишувам изјави, бананите се тука во мојот дом, нека дојдат новинарите ќе им ги дадам како што се во самата кеса така и ќе им ги предадам па нека ги одведат на испитување каде сакаат но сакам да останам анонимен поради мојата безбедност и безбедностата на моите деца.“

РЕКЛАМА