21 C
Ohrid
понеделник, мај 17, 2021
Почетна Македонија Битолчанец ја допирал својата 13-годишна внука по интимните делови на телото.

Битолчанец ја допирал својата 13-годишна внука по интимните делови на телото.

Translate (Eng):[gtranslate]

Вчера во СВР Битола, лекар од детското одделение при Клиничка болница Битола пријавил дека кај нив било донесено 13 – годишно девојче од битолско село, кое изјавило дека истиот ден нејзиниот стрико ја допирал по интимните делови на телото.

На 24.06.2020, по извршени проверки, а во врска со пријавата, во 02.30 часот во СВР Битола лишен е од слобода А.Џ.(37) од битолско село и против него ќе биде поднесена соодветна пријава.

РЕКЛАМА
- Реклами -