13.9 C
Ohrid
сабота, септември 18, 2021
Почетна Забава Македонските Тик-токерки играат на добро познатиот ремикс од Оливер Спасовски

Македонските Тик-токерки играат на добро познатиот ремикс од Оливер Спасовски

Translate (Eng):[gtranslate]

Добро познатиот ремикс на Оливер Спасосвки ги размда и Македонските Тик-токерки. 16- годишната Миа и нејзината мајка се доста познати на тик ток мрежата со неколку илјади следнбеници, покрај тоа што Миа не забувува секојдневно со танцување, таа го обожава и боксот како спорт.Но овај пат Миа заедно со својата пријателка Еми го создадоа видеото кое дефинитивно успеа да ги насмее сите, од најмладо до најстаро.

@miatodorovaHAHAHAH @emi.ilijevska ##foryou ##foryoupage ##fyp ##tiktok ##balkan

♬ original sound – nojkovskinojko

РЕКЛАМА
- Реклами -