25.9 C
Ohrid
недела, јули 25, 2021
Почетна Македонија Нов гаф на Заев: Гоце Делчев бил јунакот кој се борел против...

Нов гаф на Заев: Гоце Делчев бил јунакот кој се борел против слободата.

Translate (Eng):[gtranslate]

Нов ден, нов гаф на Зоран Заев. Според екс премиерот најголемиот македонски јунак се бopeл “прoтив” слободата и “против социјалната правдина”.

РЕКЛАМА
- Реклами -