16.9 C
Ohrid
петок, јуни 18, 2021
Почетна Македонија Заев: Од кога дојдовме на власт младите почнаа да водат љубов и...

Заев: Од кога дојдовме на власт младите почнаа да водат љубов и на јавни места, зошто ние ја вративме слободата.

Translate (Eng):[gtranslate]

Заев пролупа

Младите се криеле додека воделе љубов 🤦

Gepostet von 99% Macedonia am Mittwoch, 1. Juli 2020

 

РЕКЛАМА
- Реклами -