7.9 C
Ohrid
сабота, септември 25, 2021
Почетна Македонија Приватно си е приватно: Во клиниката Жан Митрев излечен уште еден...

Приватно си е приватно: Во клиниката Жан Митрев излечен уште еден пациент со тешка состојба на ковид 19

Translate (Eng):[gtranslate]

По десетина дена интензивно лекување во нашата клиника си замина пациент кој беше примен во многу тешка состојба заразен со Ковид-19.
Со вонтелесна пречистителна терапија до квалитативно и квантитативно прочистување на крвта се изборивме за животот на овој пациент за што сведочи и самиот тој.https://www.facebook.com/ZanMitrevClinic/videos/294789895264824/

РЕКЛАМА
- Реклами -