10.9 C
Ohrid
вторник, мај 18, 2021
Почетна Македонија Видео: Од продажбата на мерцедесот од Груевски владата ги покажа новите...

Видео: Од продажбата на мерцедесот од Груевски владата ги покажа новите амбулантни возила

Translate (Eng):[gtranslate]

Како што вети така и направи иако парите се потрошија на евровизија и мерцедесот НЕ се продаде како што се вети еве го капацитетот на возилата заБрза Помош

Брзата помош секогаш треба да ни се најде во најлошото, па дури и кога треба да си помогнат на самите себе. Проблем е што ова не смее да ни се случува за време на пандемија! Утре излезете и гласајте пак за тие што не доведоа до оваа состојба изминативе 30 години.

РЕКЛАМА
- Реклами -