18.9 C
Ohrid
среда, септември 22, 2021
Почетна Свет (Видео) Дали животот на мојата мајка која почина од корона беше повреден...

(Видео) Дали животот на мојата мајка која почина од корона беше повреден од изборите???

Translate (Eng):[gtranslate]

Револтирана жена им се обраќа на политичарите…. Дали животот на мојата мајка беше повреден од вашите избори? Мојата мајка умре од корона а вие терате политички кампање, умреа наши браќа и сестри, за вас не е важен животот на граѓаните за вас е важна само фотелјата.

Погледнете ја суровата реалност на политиката во Балканот:

РЕКЛАМА

- Реклами -