18.9 C
Ohrid
среда, септември 22, 2021
Почетна Македонија Заев се фати за работа: Со четка во рака екс премиерот Зоран...

Заев се фати за работа: Со четка во рака екс премиерот Зоран Заев започна да ја фарба оградата во Василево.

Translate (Eng):[gtranslate]

Вчера во посета на општина Василево беше претседателот на СДСМ Зоран Заев и кандидатот за пратеник од ИЕ4 Љубица Спасова,при што беше изнесена дел од програмата за престојните парламентарни избори.

РЕКЛАМА

 

 

 

 

- Реклами -