18.9 C
Ohrid
среда, септември 22, 2021
Почетна Македонија Упатени пцовки и други погрди зборови: Ексклузивно видео од инцидентот во Тетово.

Упатени пцовки и други погрди зборови: Ексклузивно видео од инцидентот во Тетово.

Translate (Eng):[gtranslate]

Изборен инцидент во Тетово при што е нападнат командирот на сообраќајната полиција во Тетово од страна на советникот на Мвр. За овој инцидент немаме информации како дошло до сето ова и зошто ескалирала работата, токму баш денес за време на изборите.

Видео материјалот е испратен до редакцијата Охридскај од непознато лице.Редакцијата Охридскај го објавува целото видео инрегрално.

Предупредување: Видеото содржи груби вулгарности, и недолечни пцовки…

РЕКЛАМА

охрид скај

- Реклами -