13.9 C
Ohrid
понеделник, јуни 14, 2021
Почетна Свет После корона вирусот ништо не е исто: Под маски и со визири,...

После корона вирусот ништо не е исто: Под маски и со визири, продолжува снимањето на индиските серии

Translate (Eng):[gtranslate]

Во најголемиот ек на епидемијата и кога во нивната земја бројот на новозаразени со новиот коронавирус вртоглаво расте, актерите и целиот тим приморани се да ги снимаат бескрајните индиски сапуници.

Снимањата на сериите се одвиваат под посебни протоколи, односно са маски и визири.

РЕКЛАМА

 

- Реклами -