17.9 C
Ohrid
вторник, јуни 15, 2021
Почетна Македонија Во близина на Ќафасан запалени македонски книги од национална библотека на Македонија...

Во близина на Ќафасан запалени македонски книги од национална библотека на Македонија (ВИДЕО)

Translate (Eng):[gtranslate]

Вчера насоцијалната мрежа Фејзбук се појави видео кое е снимано во близина на Ќафасан, каде што имаше запалени македонски книги од национална библотека на Македонија.

РЕКЛАМА
- Реклами -