21.9 C
Ohrid
недела, јуни 20, 2021
Почетна Македонија Скопјани со лажни слики сакаат да го оцрнат туризмот во Охрид.

Скопјани со лажни слики сакаат да го оцрнат туризмот во Охрид.

Translate (Eng):[gtranslate]

Какви приказни не измислуваат луѓево за да го оцрнат туризмот во Охрид. На социјалната мрежа твитер се ставаат лажни слики кои ги симнале од интернет и сакаат да ги лажат остананите читатели дека биле излажани во Охрид и како сместувањето на гостите е надвор од градот во соба од 2 квадрати, во која нема клима вода и.т.н. Оваа скопјанка твитнала приказна која никогаш не се случила, и како и дале многу мала соба, а уствари сликата што ја ставила е од хотел во Лондон…
Просто да нема човек коментар, со какви дебили го делиме воздухот !!

РЕКЛАМА
- Реклами -