16.9 C
Ohrid
сабота, јуни 19, 2021
Почетна Забава Доколку се прашувавте што има пострашно од Корона слушнете ја оваа македонска...

Доколку се прашувавте што има пострашно од Корона слушнете ја оваа македонска песна

Translate (Eng):[gtranslate]

Фолкерката Сања Цинцева го промовираше видеото за темата „Барбика кралица“ која што ја сними заедно со Џамбо Агушев. Фолкерката се надева дека оваа песна ќе прерасне во голем хит и ќе се слуша низ сите локали во нашата држава. А дали ќе биде хит или нема да биде хит, може да оценете и сами….

РЕКЛАМА
- Реклами -