13.9 C
Ohrid
сабота, септември 18, 2021
Почетна Свет Рацете да ти се позлатат момче: Малото внуче ја храни својата непокретна...

Рацете да ти се позлатат момче: Малото внуче ја храни својата непокретна баба.

Translate (Eng):[gtranslate]

Е ова се вика домашно воспитување. Додека бил бебе неговата баба го хранела него а сега тој ја храни нејзе, сакајте си ги своите баба и дедо зошто тие највеќе се радуваат со внучињата…

РЕКЛАМА
- Реклами -