30.9 C
Ohrid
среда, јуни 23, 2021
Почетна Македонија Нова застрашувачка сообраќајка кај Градиште-Охрид.

Нова застрашувачка сообраќајка кај Градиште-Охрид.

Translate (Eng):[gtranslate]

“Пред градиште.
Возете колку што ви е личниот лимит никогаш не го надминувајте,загрозувате туѓи животи,нечиви родители,браќа,сестри!!!
Типов претекнувајќи ме не успеа да се врати во своја лента и удри директно во кола од спротивен правец. Фала на Господ немаше сериозно повредени”, пишува еден од учесниците.

РЕКЛАМА
- Реклами -