22.9 C
Ohrid
среда, јуни 23, 2021
Почетна Забава ''Еве зошто туристите не сакааат да носат заштитни маски во Охрид''

”Еве зошто туристите не сакааат да носат заштитни маски во Охрид”

Translate (Eng):[gtranslate]

”Вие повторно не верувајте дека постои поврзаност помеѓу кoрoнaвирусот и вaкцинитe за чипирање кои ќе ве поврзат со 5Г мрежата”

Погледнете што нашол овој Скопјанец во неговата заштитна респираторна маска која си ја купил од една ”охридска аптека” 🙂

РЕКЛАМА
- Реклами -