18.9 C
Ohrid
среда, септември 22, 2021
Почетна Македонија Емотивно видео: Погледнете како таткото го штитеше својот син од експлозијата во...

Емотивно видео: Погледнете како таткото го штитеше својот син од експлозијата во Бејрут

Translate (Eng):[gtranslate]

Емотивна снимка: Вака татко го штитеше својот син од експлозијата во Бејрут…

Бејрут го погоди огромна трагедија пред само неколку дена, а видеа и фотографии од моментот на настанот постојано го обиколуваат светот.

Погледнете го видеото во продолжение и дознајте за што всушност се работи:

РЕКЛАМА
- Реклами -