25.9 C
Ohrid
четврток, јуни 24, 2021
Почетна Македонија Скопјани го заменаа Охрид со новата плажа во Аеродром. (Видео)

Скопјани го заменаа Охрид со новата плажа во Аеродром. (Видео)

Translate (Eng):[gtranslate]

Не знам што барате на одмор во Охрид кога и во Скопје си имаме перфекна плажа…

Скопјанец на плажа во Аеродром стана хит на ТикТок.

 

РЕКЛАМА

„Аеродром деновиве, жалосно 😔 “

- Реклами -