10.9 C
Ohrid
понеделник, октомври 18, 2021
Почетна Македонија После диносаурусите на Шилегов диносаурус се појави и во Пробиштип, но за...

После диносаурусите на Шилегов диносаурус се појави и во Пробиштип, но за жал полицијата го уапси.

Translate (Eng):[gtranslate]

На социјалните мрежи денес се појави доста интересно видео.

Во Скопје деновиве пристигнаа Диносауруси кој ќе бидат поставени во зоолошката градина.

Ова го искористил некој интересен лик и решил да се нашали на нивна сметка.

РЕКЛАМА