30.9 C
Ohrid
среда, јуни 23, 2021
Почетна Македонија ДУИ е ризик за секоја партија, Најчевска ги спореди со скапани јаболка

ДУИ е ризик за секоја партија, Најчевска ги спореди со скапани јаболка

Translate (Eng):[gtranslate]

Професорката Мирјана Најчевска ја спореди партијата Демократска Унија за интеграција со скапани јаболка.

Таа на фејсбук денеска сподели две фотографии и напиша:

Секоја партија која ќе дојде во допир со ДУИ е ставена во ризик.

РЕКЛАМА

 

- Реклами -