22.9 C
Ohrid
среда, јуни 23, 2021
Почетна Македонија Додека Заев денес договараше влада со Дуи, Мицкоски си ужива во Охрид.

Додека Заев денес договараше влада со Дуи, Мицкоски си ужива во Охрид.

Translate (Eng):[gtranslate]

Мицкоски ја дочека новата Влада во кафана, во Трпејца.
На здравје, Даскале…..

Мицко ја дочека новата Влада во кафана, во Трпејца.
На здравје, Даскале!

Posted by Seir on Вторник, 18 август 2020

РЕКЛАМА
- Реклами -