4.2 C
Ohrid
вторник, јануари 18, 2022
Почетна Македонија Нападната и силувана 39-годишна охриѓанка

Нападната и силувана 39-годишна охриѓанка

Translate (Eng):[gtranslate]

Синоќа 39-годишна жена од Охрид била физички нападната и силувана. Според пријавеното, настанот се случил околу 21.30 часот, а зад силувањето стои лице со иницијали А.И. од Охрид.

МВР презема мерки за расчистување на случајот, по што ќе биде поднесена соодветна пријава.

РЕКЛАМА