23.9 C
Ohrid
вторник, јуни 22, 2021
Почетна Свет Вознемерувачко видео: Родители си го заборавиле детето на плажа во Грција, силното...

Вознемерувачко видео: Родители си го заборавиле детето на плажа во Грција, силното струење го одвело неколку километри од брегот !!!

Translate (Eng):[gtranslate]

Траектот „Саламинамахос“, кој сообраќал на редовна линија меѓу местата Рио и Антирио, ja запрел пловидбата кога капетанот го забележал детето во водите на Јонското Море во близина на Патрас, во западна Грција, и се доближил за да го извади од водата.

Девојчето, кое нема повеќе од пет години, е очигледно исплашено и вознемирено, но не плаче во моментот кога луѓето од бродот го спасуваат.

Засега нема повеќе информации за инцидентот и за тоа како се случило девојчето, незабележано од никого, да отплови кон отворено море.

РЕКЛАМА

 

Σεξ με προφυλάξεις , δεν κάνετε όλοι για γονείς…

Posted by Giorgos Papaioannou on Понеделник, 24 август 2020

- Реклами -