26.9 C
Ohrid
недела, јули 21, 2024
ПочетнаМакедонијаФатиме Фетаи драстично го промени изгледот.

Фатиме Фетаи драстично го промени изгледот.

Секоја фотографија на обвинителката Фатиме Фетаи што ќе се појави на социјалните мрежи веднаш станува вирална.

Обвинителката Фатиме честопати знае да биде во центарот на вниманието, но не само поради својата професија, туку и поради нејзиниот изглед. Секогаш на јавните случувања се појавува скоцкана од глава до пети и во некое прекрасно модно и стилско издание ги привлекува погледитет кон себе, па затоа не е ни чудо што толку многу се пишува за неа низ медиумите.

Тие пак постојано го следат и нејзиното движење а и социјалните мрежи каде ретко објавува фоографии од приватниот живот. Така денеска Фатиме на суд се појави со нов имиџ, кратка коса и одело.

spot_imgspot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Во Шутка недостигале 13 затвореници, 12 се вратиле, еден никаде го нема

При вонредна контрола на затворот Шукта на инспектори на Управата за санкции утврдени се низа нерегуларности. Од Управата за Телма велат дека дури 13...

Амбасадорот на Република Турција (Турк Фатих Улусој, во прва официјална посета на Општина Охрид.

Амбасадорот на Република Турција (Туркије), Фатих Улусој, кој беше во прва официјална посета на Општина Охрид. Графоначалникот Пецаков на средбата со Н.Е. разговараше за можностите...

Ангелов им додели благодарници на странските пилоти кои помагаат во гаснењето на пожарите

Синоќа (петок, 19.07.2024), на храбрите пилоти од Романија, Словенија, Хрватска, Србија и Црна Гора, кои ни помагаат во справување со огнената стихија, во знак...

Таравари го именува доктор Горан Маркоски за нов дирекор на Општата болница во Охрид.

Министерот за здравство, д-р Арбен Таравари изминатите неколку дена именуваше нови в.д. директори во следните јавни здравствени установи: – Клиничка болница Битола, Ненси Лозанче – Институт...