16.8 C
Ohrid
сабота, септември 19, 2020
Почетна Македонија Нефи и неговиот брат Ибро даваат 10.000 евра да излезат од притвор....

Нефи и неговиот брат Ибро даваат 10.000 евра да излезат од притвор. (Видео)

Translate (Eng):[gtranslate]

Нефи Усеини и неговиот брат бараат да излезат од притвор со гаранција од по 10.000 евра.

Нефи Усеини и неговиот брат бараат да излезат од притвор со гаранција од по 10.000 евра

Нефи Усеини и неговиот брат бараат да излезат од притвор со гаранција од по 10.000 евра

Posted by Сител ТВ on Четврток, 27 август 2020

РЕКЛАМА
- Реклами -