16.8 C
Ohrid
сабота, септември 19, 2020
Почетна Македонија Венко Филипче: Јас како мал сакав да станам пилот !! (Видео)

Венко Филипче: Јас како мал сакав да станам пилот !! (Видео)

Translate (Eng):[gtranslate]

Кога би имал магично стапче би направил да исчезне коронавирусот, но и да имаме нов Клинички центар. Не сум строг татко. И да, јас не сум јас без мојот син Иво. Интересно интервју со Венко Филипче и познатиот јутјубер @SteffonatorYT
за „90 секунди“.

РЕКЛАМА
- Реклами -