21.9 C
Ohrid
недела, јуни 20, 2021
Почетна Uncategorized @mk Средношколците до новата влада: Или бидете со нас или и ние си...

Средношколците до новата влада: Или бидете со нас или и ние си заминуваме од оваа држава !!!

Translate (Eng):[gtranslate]

Попладнево пред Владата тие ја започнаа битката против комплетна онлајн настава за нив.

Сметаат дека таа одлука е погрешна и порачаа на нејзино преиспитување на надлежните од МОН.

Преку транспаренти порачаа: Ве молиме не не терајте да се преселиме во Европа!

РЕКЛАМА

 

 

- Реклами -