22.9 C
Ohrid
среда, јуни 23, 2021
Почетна Забава Шфери: Ви благодарам, Давкова што благодарам??? Kако што.. ви заврши времето !!!!...

Шфери: Ви благодарам, Давкова што благодарам??? Kако што.. ви заврши времето !!!! Зарем поминаа 10 минути?!!

Translate (Eng):[gtranslate]

Собранието почна да наликува на театар, урлање викање многу смееа од страна на пратениците….

Пратеничката од изборната листа на ВМРО-ДПМНЕ, Гордана Силјановска-Давкова, предизвика смеа во Собранието, откако реагираше со неверување дека поминале 10-те минути кои ги има на располагање за својот говор.

 

РЕКЛАМА

Видео што ќе ве насмее до солзи: Шфери: Ви благодарам, Давкова што благодарам??? Џафери: како што ви заврши времето !!!! Давкова: Зарем поминаа 10 минути?!!

- Реклами -