8.7 C
Ohrid
петок, ноември 27, 2020
Почетна Македонија Апасиев: И Северна е дивоградба !!

Апасиев: И Северна е дивоградба !!

Translate (Eng):[gtranslate]

Додека утрово со градежна механизација и присуство на полицијата, започна уривањето на дивоградбата кај Мавровка. Апасиев во свој стил и одговори на власта: И Северна е дивоградба !! Нема достапен опис

РЕКЛАМА
- Реклами -