16.9 C
Ohrid
понеделник, мај 20, 2024
ПочетнаСветДевојката која тајно го сликала Бојко - пронajдена мpтва во Грција??!!

Девојката која тајно го сликала Бојко – пронajдена мpтва во Грција??!!

Бугарскиот медиум, Истинските новини пренесува дека девојката која го сними Бојко Борисов со снопчињата евра и пиштол е пронајдена мртва. Девојката се викала Светлана Иванова по потекло од градот Пловдив.

Таа епронајдена мртва на 20 јули 2020 година на островот Санторини, а причната за смртта е скршен врат.

Иванова наводно ги направила сликите со плакарот на Борисов.

 

 

 

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Ален Деребан: Почитувани стружани, во среда има прегласување, не далат само 300 гласа за уште еден пратеник !

Почитувани стружани, Врз основа на одлуките донесени од Државната изборна комисија (ДИК), потврдени од Управниот Суд, на ден 22.05.2024 година (среда) гласањето ќе се повтори...

Трагично згасна животот на 18 годишен матурант во Македонија

Средното стручно општинско училиште „Моша Пијаде“- Тетово со емотивна објава се прости од својот матурант Елдон Шабани чиј живот згасна на трагичен начин. – Со...

Марија на матурската забава во Берлин се појави во македонска народна носија!

Марија на матурската забава во Берлин се појави во македонска народна носија! Марија со нејзините родители Игор и Бети Кирески со потекло од Гостивар, живеат...

Во завршна фаза градежните активности за партерно уредување на дворот во Охридската Гимназија

Градежните активности за партерно уредување на дворот на гимназијата „Св. Климент Охридски“ кои се одвиваат во овој момeнт се во завршна фаза. Треба да...