14.9 C
Ohrid
понеделник, септември 21, 2020
Почетна Македонија Рангелова станува наставничка: Вмровци научете да пишувате правилно, не се пишува Претседател...

Рангелова станува наставничка: Вмровци научете да пишувате правилно, не се пишува Претседател на УЖ, туку се пишува……..

Translate (Eng):[gtranslate]

Една од најгласните критичари на партиското раководство е Даниела Рангелова. Таа неколкупати јавно се произнесе дека нејзината партија води погрешни политики, пред сè кога е во прашање меѓународната политика.Нема достапен опис

РЕКЛАМА
- Реклами -