16.7 C
Ohrid
вторник, септември 28, 2021
Почетна Забава Фејл на денот: Србите во шок, Вучиќ ги тера децата да учат...

Фејл на денот: Србите во шок, Вучиќ ги тера децата да учат арапски броеви?!

Translate (Eng):[gtranslate]

На социјалните мрежи кружи видео од анкета на која граѓаните на Србија
одговараат на прашањето „Како ја коментирате одлуката на Александар
Вучиќ децата да учат арапски броеви поради Сиријците“

РЕКЛАМА
- Реклами -