23.4 C
Ohrid
понеделник, август 2, 2021
Почетна Свет Вознемирувачко видео- Пијана мајка го малтретира своето дете

Вознемирувачко видео- Пијана мајка го малтретира своето дете

Translate (Eng):[gtranslate]

Жителите од рускиот град Јефремов повикале полиција откако виделе пијана жена како турка количка со бебе по рампа за скејтборд.
Неколкум ина од нив  успеале да ја снимат жената, како ја турка количката од која бебето паѓа.
Откако видеото се појавило на социјалните мрежи, локалните власти поведиле истрага поради загрозување на животот на детето.

 

РЕКЛАМА
- Реклами -