30.9 C
Ohrid
четврток, јули 29, 2021
Почетна Македонија Мајките на децата до 6 годишна возраст излегоа на протест пред Владата..

Мајките на децата до 6 годишна возраст излегоа на протест пред Владата..

Translate (Eng):[gtranslate]

Бараат да им се продолжи продилното отстуство.. Пред Владата е Сања Трајковска Ставров..

РЕКЛАМА
- Реклами -