19.9 C
Ohrid
недела, мај 19, 2024
ПочетнаМакедонијаОваа вработена е срам за битолската болница: Гоце Делчев бил обично Ку*вариште...

Оваа вработена е срам за битолската болница: Гоце Делчев бил обично Ку*вариште…

Социјалните мрежи денес вријат после Фејзбук статусот на вработена во битолската болница…

Вработена во битолската болница со навpeди и ужаcни зборови кон ликот и делото на Гоце Делчев.

Таа е медицинска сестра, и портпарол на самата болница, но од нејзините зборови ќе се загрози секој Македонец.

 

Сузана Конеска ги напишала со цел да покаже дека народот не треба да се “замара“ со Делчев.

Нејзиниот Фејсбук статус погледнете го во продолжение:Нема достапен опис

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Ален Деребан: Почитувани стружани, во среда има прегласување, не далат само 300 гласа за уште еден пратеник !

Почитувани стружани, Врз основа на одлуките донесени од Државната изборна комисија (ДИК), потврдени од Управниот Суд, на ден 22.05.2024 година (среда) гласањето ќе се повтори...

Трагично згасна животот на 18 годишен матурант во Македонија

Средното стручно општинско училиште „Моша Пијаде“- Тетово со емотивна објава се прости од својот матурант Елдон Шабани чиј живот згасна на трагичен начин. – Со...

Марија на матурската забава во Берлин се појави во македонска народна носија!

Марија на матурската забава во Берлин се појави во македонска народна носија! Марија со нејзините родители Игор и Бети Кирески со потекло од Гостивар, живеат...

Во завршна фаза градежните активности за партерно уредување на дворот во Охридската Гимназија

Градежните активности за партерно уредување на дворот на гимназијата „Св. Климент Охридски“ кои се одвиваат во овој момeнт се во завршна фаза. Треба да...