15.4 C
Ohrid
петок, јуни 18, 2021
Почетна Македонија Зоран Фаци: Луѓето ми плаќале во Македонија за да ги направам познати...

Зоран Фаци: Луѓето ми плаќале во Македонија за да ги направам познати !!!

Translate (Eng):[gtranslate]

Зоран Василевски – Фаци, раскажа како пред пред 13 години, на некој начин
подмитен. Кога Александра Накова дошѓла од Гевгелија во Скопје и ја почнув
кариерата, нејзиното момче му дал плико со 500 евра и побарал од него да ја
позната.
На што се се’ спремни за да станат познати?

РЕКЛАМА
- Реклами -