18.9 C
Ohrid
понеделник, јуни 17, 2024
ПочетнаМакедонијаЗоран Фаци: Луѓето ми плаќале во Македонија за да ги направам познати...

Зоран Фаци: Луѓето ми плаќале во Македонија за да ги направам познати !!!

Зоран Василевски – Фаци, раскажа како пред пред 13 години, на некој начин
подмитен. Кога Александра Накова дошѓла од Гевгелија во Скопје и ја почнув
кариерата, нејзиното момче му дал плико со 500 евра и побарал од него да ја
позната.
На што се се’ спремни за да станат познати?

spot_imgspot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Градоначалникот Пецаков оствари средба со американската амбасадрока Н.Е. Анџела Агелер

Денес во просториите на Општина Охрид, градоначалникот Кирил Пецаков оствари срдечна средба со американската амбасадрока Н.Е. Анџела Агелер која беше придружувана од тим на...

Медицинска сестра од ОНКОЛОГИЈА осудена на 2 години затвор !!!

🔴 ⚖️ Медицинската сестра од Клиниката за онкологија Амела Османовиќ е осудена на казна затвор од две години, затоа што од Клиниката во три...

Познатиот македонски актер станува министер

Познатиот актер Зоран Љутков ќе биде нов министер за култура и туризам. Ова вчера го соопшти лидерот на ВМРО-ДПМНЕ и мандатар за состав на...

Д-р Даниел Кировски пристигна на пуст остров среде океанот, на Филипини, како дел од екипата која два месеци ќе го снима едно од најскапите...

Нашиот валандовчанец Д-р Даниел Кировски пристигна на пуст остров среде океанот, на Филипини, како дел од екипата која два месеци ќе го снима едно...