7.8 C
Ohrid
сабота, јануари 23, 2021
Почетна Македонија Може ли некој да го спречи ТикТок лудилото во Македонија: „Пендрек Парти“...

Може ли некој да го спречи ТикТок лудилото во Македонија: „Пендрек Парти“ во Штип !!!

Translate (Eng):[gtranslate]

Забеганост на наводна „Пендрек Парти“ забава во Штип на социјалната мрежа Тик Ток ?!

-Убомора разединува , глупоста некого обединува?!

РЕКЛАМА
- Реклами -