15.4 C
Ohrid
петок, јуни 18, 2021
Почетна Македонија (Видео) Пендрек забавата продолжува: Mажи облечени во женска облека ги забавуваат штипјани...

(Видео) Пендрек забавата продолжува: Mажи облечени во женска облека ги забавуваат штипјани !!!

Translate (Eng):[gtranslate]

Забеганост на наводна „Пендрек Парти“ забава во Штип на социјалната мрежа Тик Ток продолужва, и покрај тоа што оваа социјална мрежа ја гледаат 5 годишни дечиња.

-Ај шукари ај шукари ти убавице?!

@gokajovanovska♬ original sound – Goka Jovanovska
РЕКЛАМА

@gokajovanovska♬ original sound – Goka Jovanovska

- Реклами -