19.9 C
Ohrid
сабота, мај 25, 2024
ПочетнаМакедонија(Видео) Пендрек забавата продолжува: Mажи облечени во женска облека ги забавуваат штипјани...

(Видео) Пендрек забавата продолжува: Mажи облечени во женска облека ги забавуваат штипјани !!!

Забеганост на наводна „Пендрек Парти“ забава во Штип на социјалната мрежа Тик Ток продолужва, и покрај тоа што оваа социјална мрежа ја гледаат 5 годишни дечиња.

-Ај шукари ај шукари ти убавице?!

@gokajovanovska♬ original sound – Goka Jovanovska

@gokajovanovska♬ original sound – Goka Jovanovska

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Вучиќ: Ме погоди тоа што Северна Македонија гласаше за резолуцијата за Сребреница

Претседателот на Србија, Александар Вучиќ, синоќа во Белград изјави дека е погоден од гласањето на резолуцијата за Сребреница од Северна Македонија во Генералното собрание...

82-годишен дедо истепал 66-годишен Скопјанец.

На 23.05.2024 во 13.00 часот во СВР Скопје, А.Ј.(66) од Скопје пријавил дека околу 12.00 часот во неговиот двор, на подрачјето на Гази Баба,...

Матурант ја предизвикал ноќната сообраќајка во Штип

Матурант ја предизвикал ноќната сообраќајка во Штип Матурант ја предизвикал сообраќајната несреќа што синоќа по полноќ се случи на ул. „Гоце Делчев“ на влезот од...

Велосипедистите в недела ќе возат во чест на Васил Јанкула-Нашиот Преспански херој !!!

Оваа недела со почеток од 9 часот велосипедистите од цела Македонија ќе возат околу Охридско езеро во чест и сеќавање на Васил Јанкула познат...