10.6 C
Ohrid
четврток, октомври 22, 2020
Почетна Македонија Штипјанец ќарил 827 000 денари во кладилница

Штипјанец ќарил 827 000 денари во кладилница

Translate (Eng):[gtranslate]

Со уплата од 2.000 денари Штипјанец ќарил 827,000 денари во Моцарт.

Одлично одигран тикет викендов на играч на Моцарт од Штип, со уплата од 2000 денари му донесе фантастична добивка од 827.007,00 денари.

РЕКЛАМА
- Реклами -