-0.1 C
Ohrid
вторник, ноември 30, 2021
Почетна Забава Немал време за да се избања, па со гел за дезинфекција се...

Немал време за да се избања, па со гел за дезинфекција се мачка низ цело тело !!!

Translate (Eng):[gtranslate]

На социјалните мрежи се појави едно необично видео – маж си се служи со средството за дезинфекција и се мачка по цело тело како да е сапун или гел за тело.

 

Додека кај нас ваквите средства за дезинфекција не успеаа да преноќат и беа украдени за 24 часа од јавните површини, во Италија има на секој метар и во секое јавно превозно средство за да можат граѓаните да направат дезинфекција на раце. Но очигледно овој човек не ја разбрал поентата и намената за гелот, па реши да се истушира…… па го користи како гел за туширање !!!

РЕКЛАМА