Педесетина дрвокрадци претепале 4 полицајци кај село Чашка, двајца се борат за живот

50-тина дрвокрадци во атарот на село Чашка, Велешко, претепале четворица полициски службеници, од кои двајца се борат за живот. Мвр излезе на терен да ги пронајде напаѓачите !!!!!!

За повеќе информации во текот на утрешниот ден.

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here