10.1 C
Ohrid
вторник, октомври 27, 2020
Почетна Македонија Педесетина дрвокрадци претепале 4 полицајци кај село Чашка, двајца се борат за...

Педесетина дрвокрадци претепале 4 полицајци кај село Чашка, двајца се борат за живот

Translate (Eng):[gtranslate]

50-тина дрвокрадци во атарот на село Чашка, Велешко, претепале четворица полициски службеници, од кои двајца се борат за живот. Мвр излезе на терен да ги пронајде напаѓачите !!!!!!

За повеќе информации во текот на утрешниот ден.

РЕКЛАМА
- Реклами -