30.9 C
Ohrid
четврток, јули 29, 2021
Почетна Македонија Американскиот рапер Кање Вест, сподели икона од Свети Климент Охридски на неговиот...

Американскиот рапер Кање Вест, сподели икона од Свети Климент Охридски на неговиот твитер профил.

Translate (Eng):[gtranslate]

Американскиот рапер Кање Вест, кој неодамна ја прифати православната вера, денеска
ги изненади своите фанови на Твитер со тоа што објави икона од Свети Климент
Охридски.

РЕКЛАМА
- Реклами -