15.4 C
Ohrid
петок, јуни 18, 2021
Почетна Македонија Апасиев: Се молат НАТО и ЕУ да го откупат грозјето

Апасиев: Се молат НАТО и ЕУ да го откупат грозјето

Translate (Eng):[gtranslate]

Пратеникот од политичката партија Левица, повторно испрати порака на својот фејсбук профил но сега со порака до НАТО и ЕУ, статусот на фејсбук во го пренесуваме во прилог:

РЕКЛАМА
- Реклами -