15.5 C
Ohrid
вторник, мај 17, 2022
Почетна Забава Е вака се фаќа женска: Прилепчанец со трактор шмека женски пред Калипсо!!!...

Е вака се фаќа женска: Прилепчанец со трактор шмека женски пред Калипсо!!! (Видео)

Translate (Eng):[gtranslate]

Прилепчанец тргна во лов на женски со негово црвено Ферари. Девојки колку и да ви е смешно ова видео ако дознаете колку чини еден трактор, никогаш повеќе нема да се  влезете BMW. 🙂