23.4 C
Ohrid
понеделник, август 2, 2021
Почетна Свет Урнебесно видео: Швалерот преку тераса бега од сопругот

Урнебесно видео: Швалерот преку тераса бега од сопругот

Translate (Eng):[gtranslate]

На интернет кружи урнебесно видео од Москва во Русија на кое се гледа како уплашениот љубовник бега преку тераса, додека бесниот сопруг му е зад петици.

Љубовникот на непознатата русокоса по долна облека тргнал во бегство преку терасата со помош на врзани бели чаршафи, додека таа му ја фрла гардеробата.

Но, бесниот сопруг успеал да се вмеша во бегството, па со сопругата и физички се пресметал, а потоа тргнал да се пресмета и со љубовникот.

РЕКЛАМА

Како овој циркус изгледал на дело погледнете во видеото.

 

- Реклами -